דף הבית |   פוקוס חברות   |   שיחת היום   |   המנכ"לים   |   דרושים   |   מתחמים   |   הבמה  
 
  כניסת חברה   |   אתר סלולארי אתר סלולארי  
ידעטק - מנוע חיפוש הייטק
חברות   חדשות   אנשים   דרושים   מילון  
חיפוש מתקדם
  מציאת פתרון טכנולוגי   |   חברות הייטק   |   פרסם אצלנו  
  Private Zone:     Login     Dashboard   |   Jobs   |
 
חדשות
מכון היצוא ומינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה
 
חושפים את הנבחרת הישראלית בתערוכת CES 2019

מערכת ידעטק 26/12/18 | 01:30
 
 
 
 
מכון היצוא ומינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה, חושפים הבוקר (ד') את רשימת החברות שייקחו השנה חלק בביתן הישראלי, במסגרת תערוכתCES בלאס וגאס. הביתן הישראלי מציג בתערוכה הבינלאומית כחלק ממתחם החדשנות והסטראטאפים, זו השנה החמישית, ובמהלך השנים היווה פלטפורמה בינלאומית לעשרות חברות ישראליות.

תערוכת CES היא התערוכה הגדולה והחשובה בעולם לתחום החדשנות, המארחת מדי שנה מאות אלפי מבקרים ומציגים, המגיעים לחשוף ולהיחשף למוצרים והפתרונות החדשניים ביותר בתחום ה- Consumer electronics. התערוכה מהווה במה למגוון רחב של חברות, פיתוחים ופתרונות חדשניים ביותר, גאדג'טים, מסכים, משחקים ואביזרים יעודיים. בשנת 2018, השתרעה התערוכה, ברחבי העיר לאס וגאס, והציגה למעלה מ- 20 אלף מוצרים חדשים, של כ-5 אלף חברות המגיעות מ-150 מדינות.

השנה, הנבחרת הישראלית תהיה הגדולה ביותר בתולדות הביתן הישראלי ותכלול 22 חברות ישראליות, המציגות פיתוחים פורצי דרך בתחומי הסייבר, הרכב, מוצרי הצריכה, הקמעונאות ועוד. החברות המשתתפות נבחרו על פי קריטריונים שונים, ביניהם מוכנות ליצוא, רלוונטיות לתערוכה ולקהלי היעד, עמידה בקריטריונים של CES ושל אזור החדשנות בו הביתן מציג ועוד.

מטרת הפעילות הינה לייצר לחברות הישראליות קשרים עסקיים עם השחקנים הגלובליים המובילים. למעלה מ-700 מפגשים עסקיים צפויים להתקיים במהלך התערוכה עם מקבלי החלטות בכירים מהחברות המובילות בעולם. בינהן: יצרניות רכבים, חברות מדיה, ריטיילרים, יצרניות מכשירים, ליגות ספורט, חברות מכשור לביש ועוד ביניהן: Daimler, McDonalds, HP, Facebook, Google, Bosch, NFL, Verizon, Huawei ועוד.

לפירוט החברות המציגות באתר: https://www.israelatces.com/


החברות הישראליות:

1. NanoScent - החברה פיתחה פלטפורמה לזיהוי ריחות, שנמצאת בשימוש מפעלים תעשייתיים הצריכים למנוע אסונות מדליפות ונזקים לסביבה. הפתרון של ננוסנט הוא היחיד המסוגל לזהות מגוון ריחות, בריכוז נמוך, בו זמנית. פריסה רחבה של חיישני הריח בשילוב עם מערכת לימוד מכונה יוצרת מפת ריחות לתעשייה, מזקקות ולעיר החכמה. החברה הוקמה בשיתוף עם הטכניון ומייצרת את מערכותיה באיזור התעשייה משגב.
o השבוע הוכרז כי החברה זכתה בפרס - CES 2019 Climate Change Innovators.
o מייסדים: ערן רום ואורן גבריאלי
o שנת הקמה: 2017

2. Syte - החברה מציעה טכנולוגיית חיפוש ויזואלי, מבוססת AI, המאפשרת לקמעונאים לשפר את מנועי החיפוש באתרים ולייצר מערכת יחסים אינטראקטיבית וחזקה עם לקוחותיהם.
o מבין הלקוחות הבולטים: Kohls, BooHoo, Marks & Spencers, Kim Kardashian's Screenshop, JD sports, PrettyLittleThings, Samsung, Line Corp ונוספים.
o מייסדים: ליהיא פינטו פריימן, עידן פינטו ועופר פריימן
o שנת הקמה: 2015
o סרטון

3. Brodmann17 - החברה מפתחת טכנולוגיות למידה עמוקה (deep-learning) עבור ראיה ממוחשבת. הפתרון של Brodmann17 מתאים לכל מעבד ולכל פלטפורמה ומאפשר יכולות ראיה ממוחשבת חזקות למוצרים מבוססי סוללה ללא הסתמכות על מחשוב ענן, תוך שימוש במעבדים סטנדרטיים עם שימוש בפחות מ5% מכח המחשוב. רמות הדיוק של רשתות-הנוירונים של החברה עולות בקנה אחד עם דרישות התעשייה וזאת תוך כדי חיסכון של 95% בצריכת כוח העיבוד והאנרגיה.
o מייסדים: עדי פנחס, דר' אמיר אלוש ואסף מושינסקי
o שנת הקמה: 2017
o סרטון

4. Waycare - החברה פיתחה מערכת מבוססת AI אשר מספקת המלצות בזמן אמת לניהול תנועה יעיל, מניעת תאונות דרכים והתמודדות במצבי חירום עירוניים עבור מרכזי בקרת התנועה העירוניים, חמ"לים משטרתיים, צוותי רפואה וחילוץ, רכבי תחזוקה וגרר ועוד.
o מייסדים: עידן האן, שי סוזאן ונעם מי-טל
o שנת הקמה: 2016
o סרטון

5. Lumen - פיתחה את המוצר הראשון, המסוגל לפענח את החילוף המטאבולי של המשתמש. המוצר מזהה אם מקור שריפת השומנים הספציפי של המשתמש נובע משריפת פחמימות או שומנים, וממליץ מה לעשות עם המידע הזה, תוך המלצה ספציפית על תזונה מתאימה לאותו יום.
o מייסדים: מיכל מור, מרב מור, אבי סמילה, דרור סדר, דניאל טל
o שנת הקמה: 2014
o סרטון

6. 2Sens Ltd - החברה פיתחה טכנולוגיה המאפשרת חווית מציאות מעורבת (Mixed-Reality) על גבי טלפונים חכמים ומשקפי מציאות רבודה ופותרת את הבעיה העקרית של אפליקציות AR כיום שבהן התוכן הוירטואלי "מודבק" על העולם בצורה לא מציאותית.
o מייסדים: אסנת גורן פייזר ומשה מייסד
o שנת הקמה: 2016
o סרטון

7. Firedome - מפתחת פיתרון פורץ דרך לאבטחת מכשירי IoT ביתיים, עבור יצרני מכשירים אלקטרוניים. הפתרון נועד למנוע, לזהות ולהגיב לאיומי סייבר.
o מייסדים: מוטי שקולניק, שרון מירסקי ואור חן
o שנת הקמה: 2018

8. CipherSiP - החברה פועלת בעולם התחבורה ותעשיות מחוברות נוספות, והטכנולוגיה שלה מאפשרת להגדיל את רוחב הפס של רשתות התקשורת הקיימות ברכב, לאבטח את רכיבי הרכב מפני השתלטות עויינת, ולספק בזמן אמיתי מידע לשימושים שונים.
o מייסדים: אלדד כספי (מנכ"ל), רמי עזר (סמנכ"ל פיתוח ומנהל תפעול ראשי).
o שנת הקמה: 2018

9. TriEye - החברה פיתחה טכנולוגיה לחישה ויזואלית בתנאי ראות מוגבלים, הודות לחיישן בעל טווח ראייה גדול מטווח העין האנושית. הפיתוח מאפשר יכולות בטיחות מתקדמות ונהיגה אוטונומית בכל תנאי שטח. הפיתוח של טריאיי מבוסס על מחקר באוניברסיטה העברית,
o מייסדים: אבי בקל, פרופ׳ אוריאל לוי, עומר קפח.
o שנת הקמה: 2016

10. Hexa - החברה פיתחה פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית ליצירת תלת מימדי. הטכנולוגיה של הקסה משתמשת בתמונות רגילות וממירה אותן באופן אוטומטי לאובייקטים תלת מימדיים, המאפשרים הטמעה באתרים והפיכה של חווית הקניות האינטרנטית לאינפורמטיבית ומהנה יותר.
o מבין לקוחות החברה: H&M, Macy’s, IKEA ואחרים.
o מייסדים: יחיאל אטיאס, יונתן קלארק ורן בוכניק.
o שנת הקמה: 2015
o סרטון

11. ByondVR - ביונד היא חברת סטארטאפ אשר מפתחת פתרונות להנגשה אימרסיבית של סחר אלקטרוני לקומעונאים ומותגי אופנה. הטכנולוגיה שפיתחה החברה משפרת את הניווט באתר, גילוי מוצרים והאינטראקציה ומשפרת את הקשר של חברות עם הצרכנים שלהן.
o מבין הלקוחות הבולטים: KFC, Samaung, Coca Cola, Pizza hut
o מייסדים: ערן גליל ונעם לבב
o שנת הקמה: 2016
o סרטון

12. Woojer Ltd- החברה פיתחה פטנטים ומוצרים מבוססי טכנולוגית חישה (Haptic) אלקטרומגנטיים, המעבירים לחוש משחקים, מוזיקה ואפקטים על הגוף דרך אודיו.
o מייסדים: מור אפרתי, כפיר ונועם בר לבב
o שנת הקמה: 2011
o סרטון

13. Superb Reality Ltd. - החברה פיתחה טכנולוגיה לזיהוי מחוות כף יד, המאפשרת שליטה טבעית במשקפי מציאות מדומה AR/MR, ללא צורך בשלט או במצלמות עומק.
o מייסדים: יואב חושן וערן אילת
o שנת הקמה: 2015

14. Lishtot - החברה פיתחה מכשיר המזהה מזהמים במי שתייה בפחות משתי שניות, וללא מגע. המכשיר נמצא בשימוש לקוחות מכל רחבי העולם והנתונים משמשים לבניית מפת איכות מים עולמית בזמן אמת. החברה נבחרה כאחת מחמישים החברות הגאוניות בעולם ל 2018 על ידי מגזין "טיים".
o מייסדים: נתנאל רייש וד"ר אלן באואר
o שנת הקמה: 2015
o סרטון

15. NFT Inc החברה פיתחה כלי תחבורה חשמלי דו שימושי שיכול לנוע באוויר וביבשה.
o מייסדים: גיא ומאקי קפלינסקי

16. Edgybees - החברה מפתחת פלטפורמות מציאות מוגברת על גבי שידורי וידאו מכלי טיס, רחפנים וכלי רכב. המערכת הוכיחה את עצמה בסיוע לכוחות חירום בארצות הברית.
o מייסדים: מנשה חסקין, אדם סקוט קפלן, ניתאי מגידס
o שנת הקמה: 2016
o סרטון

17. Anagog Ltd- החברה עוסקת ביישום מערכת בינה מלאכותית על גבי טלפונים סלולריים. המערכת מאפשרת אספקת שירותים מותאמים אישית בזמן אמת. הטכנולוגיה של אנגוג מיושמת בלמעלה מ 25 מיליון מכשירים ברחבי העולם ובלמעלה ממאה אפליקציות שונות מתחומים שונים, כגון תחום התחבורה החכמה, ביטוח, בנקאות, עיר חכמה, פרסום, קמעונאות ועוד.
o מייסדים: ירון אייזנבאד וגיל לוי
o שנת הקמה: 2010
o סרטון

18. Gauzy - החברה פיתחה טכנולוגיה חדשה בעולם הזכוכית, ומאפשרת יישומים חדשניים כגון: מעבר הדרגתי בין רמות שקיפות שונות, יצירת תריסים אופטיים בתוך הזכוכית, אפשרות להקרנה באיכות גבוה על גבי הזכוכית השקופה, אפשרות לשילוב של סנסורים הפועלים לפי מגע או תנועה על גביי הזכוכית ועוד.
o מייסדים: אדריאן לואפר ואייל פסו
o שנת הקמה: 2009
o סרטון

19. Sixdof Space- החברה פיתחה מערכת עקיבה אופטית מהירה ומדויקת. המערכת משלבת אופטיקה, אלקטרוניקה ואלגוריתמיקה עבור יישומים בתעשיות שונות. למרות שבתחילת דרכה החברה התמקדה בתעשיית המציאות המדומה\רבודה, כיום מפתחת יישומים עבור תחומים נוספים, כגון רובוטיקה ותעשיית הרכב.
o מייסדים: מארק גולדפארב, דניאל גרינשפן וד"ר קלוני ליברמן
o שנת הקמה: 2017
o סרטון

20. Qlone - החברה מאפשרת יצירת מודלים תלת-ממדיים באמצעות מצלמת הסמארטפון, עבור הצגה תלת מימדית באתרי מסחר אלקטרונים, ייצוא לתוכנות ואפליקציות שונות, הדפסה במדפסות תלת-ממד או ליישומי מציאות ווירטואלית ומציאות רבודה (VR/AR).
o מייסדים: רונן הורוביץ, רן כפתורי ויקי ינאי
o שנת הקמה: 2017
o סרטון

21. Unbotify - החברה פיתחה מנוע מבוסס התנהגות ביומטרית ובינה מלאכותית המסוגל לזהות ולסנן בוטים ברשת, ברמת דיוק גבוהה בזמן אמת. פתרון זה מוצע לאתרים ואפליקציות מובייל לסחר מקוון, לגיימינג, ולחברות פיננסים, וכן לגופים נוספים שעלולים להיפגע מפעילות של בוטים. פתרון חסימת הונאות פרסום הוא פורץ דרך. כבר כיום מותקן המוצר של Unbotify בשרתיהן של כמה מענקיות האינטרנט הגדולות והמוכרות ביותר.
o מייסדים: ירון אוליקר ואלון דיין
o שנת הקמה: 2015

22. Talamoos - החברה פיתחה פלטפורמת המלצות הרותמת טכנולוגיות בינה מלאכותית (AI) ו- Big Data לחיזוי בזמן אמת התנהגות של לקוחות. המערכת מאפשרת גילוי תוכן, המלצות אישיות ופרסונליזציה בזמן אמת עם המשתמשים. תלמוס פועלת במגוון תחומים מגוונים כגון בטחון, טלויזיה, בנקאות. ומובילה את תחום המדיה בישראל.
o לקוחות מובילים: בנקים מובילים בישראל, שרותי טלויזיה בארץ ובעולם, רשת (13), עיתון הארץ ואחרים.
o מייסד: ד"ר רובי בוים
o שנת הקמה: 2015
o סרטון
 
RT  |  Network  |  Banking  |  CPU  |  Cyber  |  Medical  |  Audio  |  Cellular  |  Cloud Computing  |  StartUp  |  Insurance  |  Big Data  |  Finance  |  Mobile Applications  | 
 
תפריט על סדר היום 
 
פוקוס חברות Top 5
חדשות המנכ"לים
דרושים מתחמים
הבמה  
  חדשות
 
 
  מנכ"לים
 
ברק רגב ברק עילם
עוזי נבון נדב ארבל
 
 
 
מנוע חיפוש   |   הייטק   |   דרושים   |   Goto-Mobile בניית אתרים לסלולר
 
RSS   |   תקנון   |   צור קשר
 
מחשוב ענן
ניהול קשרי לקוחות
אבטחת מידע
 
בינה עסקית
ניהול ידע
ניהול מסמכים
 
בנקאות ביטוח
תיירות מלונאות
אופנה טקסטיל
 
חינוך אקדמיה
קמעונאות
חקלאות
 
קידום אתרים
דרושים הייטק
 
Cloud Computing
Virtualization
Security
 
Storage
Network
ERP
 
CRM
BI
QA
 
KM
SaaS
SOA
 
BPM
BPO
DRP
 
Outsourcing
Semiconductor
Telecom
 
Mobile
Backup
DMS
 
ידעטק  |  ידע טק  |  ידע-טק


Navigation