דף הבית |   פוקוס חברות   |   שיחת היום   |   המנכ"לים   |   דרושים   |   מתחמים   |   הבמה  
 
  כניסת חברה   |   אתר סלולארי אתר סלולארי  
ידעטק - מנוע חיפוש הייטק
חברות   חדשות   אנשים   דרושים   מילון  
חיפוש מתקדם
  מציאת פתרון טכנולוגי   |   חברות הייטק   |   פרסם אצלנו  
  Private Zone:     Login     Dashboard   |   Jobs   |
 
חדשות
דויטשה בנק יאמץ את טכנולוגית הבינה המלאכותית
 
של SkyLine AI הישראלית כדי לשפר את הליך ההשקעות שלו

מערכת ידעטק 22/11/18 | 01:47
 
 
 
 
קבוצת DWS, זרוע ההשקעות של דויטשה בנק המנהלת נכסים בשווי של כ- 700 מיליארד דולר, הכריזה כי תאמץ את טכנולוגית האינטליגנציה המלאכותית של חברת SkyLine AI הישראלית כדי לנהל את השקעות הנדל"ן שלה. זו הפעם הראשונה בה גוף פיננסי גלובלי ותיק משלב בינה מלאכותית בלב תהליך ההשקעה, דבר המסמל את תחילתו עידן חדש בעולם הפיננסים. גיא ציפורי מייסד ומנכ"ל חברת SkyLineAI: "שוק הנדל"ן נמצא על סף שינוי מערכתי וגופים שיהיו זריזים מספיק בכדי לאמץ אסטרטגיות וטכנולוגיות חדשות, יהיו אלה שישלטו במציאות הכלכלית החדשה".

DWS Group, זרוע ההשקעות של תאגיד דויטשה בנק (Deutsche Bank AG) הודיעה היום (20 בנובמבר) על שותפות עם חברת סקיליין Skyline AI) AI) הישראלית ואף על השקעתה בחברה. SkyLine AI, של היזמים גיא ציפורי, אמיר לייטרסדורף, עירי עמירב ואור הילטש הינה חברת טכנולוגיה המנהלת השקעות נדל"ן באמצעות בינה מלאכותית. המערכת של החברה מנתחת באופן רציף יותר מ-130 מקורות מידע ומאפשרת לאתר בזמן אמת הזדמנויות להשקעה שלא נוצלו ואף לחזות סיכון, תשואה וערך עתידי של נכסים ברמת דיוק גבוהה ביותר. השותפות אסטרטגית עם החברה הישראלית תאפשר לחברת דויטשה בנק (בין 20 הגופים הפיננסיים הגדולים בעולם) להשתמש בטכנולוגיה של חברת סקיליין כדי לטייב את ביצועי השקעות הנדל"ן הרבות שלהם. בנוסף, כאמור, DWS אף תשקיע בחברת סקיילין AI עצמה.

חברת סקייליין AI היא חברת טכנולוגיה החוברת לגופי נדל"ן מובילים בעולם, ויוצרת איתם גופי השקעה מהדור הבא, המתבססים על בינה מלאכותית לצד המומחיות האנושית. הטכנולוגיה של החברה מטייבת את ניהול ההשקעה לאורך כל מחזור החיים של העיסקה- סורסינג (חיפוש העיסקה), חיתום, ניהול ההשקעה לאורך השנים והשבחתה, ולבסוף מכירת הנכס. את הבעייה המתמטית המורכבת הזו שכוללת עשרות אלפי גורמים המשפיעים על כל עיסקת נדל"ן פותרת החברה באמצעות שילוב בין מגוון של מודלים ללמידת מכונה - מודלים מובנים לצד מודלים שאינם מובנים. השותפות האסטרטגית החדשה תזניק קדימה את שתי החברות: DWS הידועה במומחיותה כמנהלת השקעות בנדל"ן כבר 45 שנה תהנה מעליית מדרגה בתהליך ההשקעה שלה בעזרת טכנולוגית הבינה המלאכותית. חברת סקייליין AI תהנה מהידע הרב של DWS והמידע שברשותה, ותעזר בחטיבת המחקר של DWS כדי להמשיך ולפתח את הטכנולוגיה שלה.

DWS מצטרפת לשורה של גופי נדל"ן מובילים הנמצאים בשותפות עם סקייליין AI, כמו קבוצת JLL שהינה ברוקר הנדל"ן השני בגודלו בעולם, ותאגיד גרייסטון (Greystone & Co) מהמלווים הגדולים ביותר למימון נדל"ן בארה"ב. כמו כן בתור משקיעה בחברה מצטרפת DWS לקבוצה של קרנות הון סיכון מובילות ומשקיעים אסטרטגיים כדוגמת Sequoia Capital , Nyca Partners, TLV Partners ועוד.

פייר צ'רקי (Pierre Cherki) ראש חטיבת ההשקעות של DWS: "כמנהלי נכסים חובקי עולם אנו שואפים ליצור ערך באופן מתמשך עבור לקוחותינו, וזאת על ידי אספקת פתרונות השקעה המבוססים על מחקר מעמיק, ניהול סיכונים קפדני וטכנולוגיות חדשניות על פני כל קשת סוגי הנכסים. שיתוף הפעולה עם חברת סקיליין AI, חברה המשתמשת בבינה מלאכותית כדי למקסם את יעילות תהליך ההשקעה בנדל"ן, מתיישב עם המטרות שלנו: להשקיע בתחומים הנוגעים לליבת העסק המשפרים את היכולות הקיימות שלנו".

גיא ציפורי מייסד ומנכ"ל חברת סקיליין AI: "אנחנו נרגשים לשלב כוחות עם חברת DWS. שנות הותק הרבות של החברה, בשילוב המומחיות שלהם בהשקעות נדל"ן והובלתם בתעשייה, מייצרים את האקלים המושלם עבור שגשוגה של הטכנולוגיה שלנו. שוק הנדל"ן נמצא על סף שינוי מערכתי וגופים שיהיו זריזים מספיק בכדי לאמץ אסטרטגיות וטכנולוגיות חדשות, יהיו אלה שישלטו במציאות הכלכלית החדשה. לחברת DWS ישנה את הרוח החדשנית הנדרשת לאימוץ טכנולוגיות מתקדמות, מה שראוי אפילו יותר להערכה לנוכח מובילותה בשוק וגודלה העצום".

על קבוצת DWS: קבוצת DWS Group GmbH & Co. KGaA) -DWS) הינה אחת מחברות ניהול הנכסים המובילות בעולם עם ניהול נכסים בשווי של 687 מיליארד יורו (נכון ליוני 2018). זאת בזכות ניסיון ומוניטין למצוינות של מעל ל-60 שנה באירופה. וכעת החברה שואפת להוביל את השוק העולמי ולהציע ללקוחות מרחבי העולם פתרונות השקעה משולבים, יציבות וחדשנות בכל קשת תחומי ההשקעה. אנחנו ב- DWS מציעים לארגונים ויחידים גישה ליכולות ההשקעה שלנו בכל סוגי הנכסים העיקריים ומציעים פתרונות המותאמים למגמות הצמיחה. המומחיות המגוונת שלנו בניהול נכסים פעילים, פסיביים ואלטרנטיביים, יחד עם ההתמקדות בנושאי סביבה, חברה וממשל משלימים זה את זה בעת יצירת פתרונות ממוקדים ללקוחותינו. אנחנו כחברה מעוניינים לחדש ולעצב את עתיד ההשקעות העולמי בעזרת תמהיל עובדי החברה המורכב מ-35 לאומים שונים המדברים מעל ל-75 שפות שונות ונטועים ב-22 מדינות שונות. ההבנה העמוקה שלנו בשווקים המקומיים ברחבי העולם נובעת מעצם היותנו מקומיים ברוב מדינות העולם.

חברת סקיליין AI: חברת סקיליין AI שנוסדה בשנת 2017 הינה חברת ניהול השקעות הראשונה בעולם המתבססת על בינה מלאכותית כדי לנהל השקעות נדלניות. סקיליין AI חוברת לגופי נדל"ן מובילים בעולם, ויוצרת איתם גופי השקעה מהדור הבא, המתבססים על בינה מלאכותית לצד המומחיות האנושית. הטכנולוגיה של החברה מטייבת את ניהול ההשקעה לאורך כל מחזור החיים של העיסקה- סורסינג (חיפוש העיסקה), חיתום, ניהול ההשקעה לאורך השנים והשבחתה, ולבסוף מכירת הנכס. הבינה המלאכותית שפיתחה סקיליין AI מאפשרת למשקיעי נדל"ן לאתר הזדמנויות השקעה לפני הגעתן אל השוק, לאתר הזדמנויות עם יחסי סיכון-תשואה מיטביים, ולהחליט בצורה מיטבית על אסטרטגיית השבחת הנכס.

לחברה שותפויות אסטרטגיות עם גופי נדל"ן מובילים בעולם, כמו קבוצת JLL שהינה ברוקר הנדל"ן השני בגודלו בעולם, ותאגיד גרייסטון (Greystone & Co) מהמלווים הגדולים ביותר למימון נדל"ן בארה"ב, וכעת גם DWS המנהלת נכסים בשווי של כ-700 מילארד דולר. כמו כן החברה מגובה ע"י קבוצה של קרנות הון סיכון מובילות ומשקיעים אסטרטגיים כדוגמת: Sequoia Capital, Arbor Ventures , Nyca Partners, TLV Partners ועוד.
 
Banking  |  Finance  |  RT  |  Risk Management  | 
 
תפריט על סדר היום 
 
פוקוס חברות Top 5
חדשות המנכ"לים
דרושים מתחמים
הבמה  
  חדשות
 
 
  מנכ"לים
 
ברק רגב ברק עילם
עוזי נבון נדב ארבל
 
 
 
מנוע חיפוש   |   הייטק   |   דרושים   |   Goto-Mobile בניית אתרים לסלולר
 
RSS   |   תקנון   |   צור קשר
 
מחשוב ענן
ניהול קשרי לקוחות
אבטחת מידע
 
בינה עסקית
ניהול ידע
ניהול מסמכים
 
בנקאות ביטוח
תיירות מלונאות
אופנה טקסטיל
 
חינוך אקדמיה
קמעונאות
חקלאות
 
קידום אתרים
דרושים הייטק
 
Cloud Computing
Virtualization
Security
 
Storage
Network
ERP
 
CRM
BI
QA
 
KM
SaaS
SOA
 
BPM
BPO
DRP
 
Outsourcing
Semiconductor
Telecom
 
Mobile
Backup
DMS
 
ידעטק  |  ידע טק  |  ידע-טק


Navigation