דף הבית |   פוקוס חברות   |   שיחת היום   |   המנכ"לים   |   דרושים   |   מתחמים   |   הבמה  
 
  כניסת חברה   |   אתר סלולארי אתר סלולארי  
ידעטק - מנוע חיפוש הייטק
חברות   חדשות   אנשים   דרושים   מילון  
חיפוש מתקדם
  מציאת פתרון טכנולוגי   |   חברות הייטק   |   פרסם אצלנו  
  Private Zone:     Login     Dashboard   |   Jobs   |
 
emuse - פתרונות
emuse  
אמיוס - emuse שלוט בפרסומת שכולם רואים - בחר את emuse
חברת אמיוס מתמחה בפיתוח פתרונות המייעלים את הניהול השוטף של ארגונים ובד בבד מייצרת עבורם חסכון משמעותי בזמן, משאבים וכסף. הקו המנחה לפעילות החברה הוא שאנו משלבים כל פתרון ומוצר בתהליכי העבודה בחברה. ההתנסות עם הפתרון מאפשרת לנו לפתח מוצרים מותאמים לאתגרים העסקיים של ארגונים כיום.
 
  הישאר מעודכן!    צור התראת דוא"ל עבור:   emuse  
 
 
פתרונות
360 eNosis
Useful, Useable & Innovative

הפתרון המודולרי למשרד ללא נייר של אמיוס בנוי ממספר רכיבים העומדים כל אחד בפני עצמו ומתממשקים ביניהם באופן מלא, ניתן להטמיע רכיב אחד או יותר והכל בהתאם לצרכים הייחודיים של הארגון.

eNosis 360 מתממשק למערכות המידע הארגוניות כולל ERP ,CRM, מערכות נוכחות, שכר ועוד. כך ניתן לאגד את כל המידע והידע הארגוני במקום אחד ולערוך ניתוחים רחבים ומעמיקים של כלל המידע הארגוני, ולשפר משמעותית את תהליך קבלת ההחלטות, תהליכי הבקרה וההתייעלות בארגון.
למידע נוסף לחץ כאן

eNosign
חתימה אלקטרונית ומשלוח חשבוניות במייל

פתרון פשוט להפקת ומשלוח אוטומטי במייל של חשבוניות ומסמכים חתומים אלקטרונית ישירות ממערכת ה ERP באופן חוקי ומאובטח. הרכיב מקשר בין מערכת הנה"ח למייל ומאפשר שליחה אוטומטית של חשבוניות חתומות בחתימה אלקטרונית מאושרת, ישירות לאיש הקשר הרלוונטי ללא שינוי התוכנה או הוספת תהליכים.


eNosign Basic: מיועד לארגונים המוציאים עד 50 חשבוניות בחודש, כולל הדפסה, חתימה דיגיטלית ושמירת המסמך.
eNosign Standard: לארגונים המוציאים עשרות-מאות חשבוניות בחודש, כולל הדפסה, חתימה ומשלוח אוטומטי במייל.
eNosign Professional: שרת חיתום דיגיטלי המיועד לארגונים המוציאים אלפי חשבוניות בחודש ומאפשר חיתום מאושר עפ"י חוק מכלל המחשבים בארגון עם כרטיס חיתום אלקטרוני יחיד המותקן על שרת חיתום וירטואלי.
+eNosign Professional: שרת חיתום דיגיטלי מאובטח.
למידע נוסף לחץ כאן

eNvoice
אתר ניהול חשבוניות וגביה

מאפשר לנהל בקלות וביעילות את משלוח החשבוניות החתומות אלקטרונית ואת תהליך הגבייה ולחסוך אלפי שקלים. ניתן להתאים את המערכת בקלות ובמהירות למשלוח מסמכים נוספים כגון תלושי שכר, דוחות נוכחות וטפסי 106 ובכך להגדיל משמעותית את החיסכון בהוצאות וה -ROI.
למידע נוסף לחץ כאן

eNoscan
סריקה, תיוק, ניהול וביעור מסמכים

אמיוס פיתחה פתרון מתקדם לסריקה, תיוק, ניהול וביעור חשבוניות ספק ומסמכים נוספים. הפתרון מאפשר לנהל את כל חשבוניות הספק, המסמכים הנלווים וסבב האישורים בצורה דיגיטלית ללא צורך בשינוי בתהליכי העבודה הקיימים ב- ERP . הפתרון עומד בדרישות מס הכנסה לניהול ארכיון דיגיטלי ובעור חשבוניות ומאפשר לארגון חיסכון משמעותי בהוצאות, התייעלות ושיפור ביצועים.
למידע נוסף לחץ כאן

eNsight Share
מערכת ניהול מסמכים וארכיב דיגיטלי מבוססת SharePoint

פתרון מתקדם מבוסס SharePoint לניהול מסמכים במערכות ERP. הפתרון מאפשר לנהל את כל מסמכי החברה הקשורים למערכת ה - ERP בצורה דיגיטלית כולל חשבוניות ספק, הצעות מחיר, אישורי הזמנות, סבב אישורים פנים ארגוני, הסכמים וחוזים. כמו כן ניתן לייצר רשומות נוספות ישירות במערכת ניהול המסמכים עבור מחלקות נוספות בארגון כמו כספים, כוח אדם, הנהלה ועוד.
למידע נוסף לחץ כאן

eNowledge
פורטל ארגוני

הפורטל הוא שער הגישה לכל המידע והמשאבים בארגון ומשמש כזירה המרכזית בה מתרחשת הפעילות הארגונית והעסקית. הפורטל מאפשר לארגון לנהל ולשמר את כלל הידע הארגוני, בהתבסס על התהליכים הקיימים בארגון, לייעל תהליכים ולחסוך בהוצאות.
למידע נוסף לחץ כאן

eNoflow
סבב אישורים

אמיוס פיתחה פתרון מתקדם לניהול סבב אישורים המתממשק למערכת ה - ERP. הפתרון מאפשר לנהל את סבב האישורים עבור חשבוניות ספק או כל מסמך אחר בצורה דיגיטלית ללא צורך בשינוי בתהליכי העבודה הקיימים ב .ERP הפתרון מאפשר לארגון חיסכון משמעותי בהוצאות, התייעלות ושיפור ביצועים.
למידע נוסף לחץ כאן


eNcode
סריקה ותיוק מסמכים עם ברקוד

אמיוס פיתחה פתרון מתקדם לסריקת מסמכים חתומים. הפתרון מאפשר לנהל את מסמכים חתומים כגון תעודות משלוח, דוחות טכנאים ועוד בצורה דיגיטלית ללא צורך בשינוי בתהליכי העבודה הקיימים ב .ERP הפתרון מאפשר לארגון חיסכון משמעותי בהוצאות, התייעלות ושיפור ביצועים.
למידע נוסף לחץ כאן

SAP Business One באמיוס

SAP Business One היא מערכת משולבת המציעה דרך חסכונית לניהול העסק על כל היבטיו כולל כספים/הנהלת חשבונות, בנקים, משאבי אנוש, רכש, ייצור, מלאי, מכירות, שירות לקוחות ובינה עסקית המיועדת לעסקים קטנים ובינוניים אמיוס היא שותף מורשה של SAP עם ניסיון עשיר בניהול ופיתוח פרויקטים בתחום ה- SAP Business One כולל ייעוץ, אפיון, הטמעה, פיתוח, בניית ממשקים למגוון מערכות, שדרוג של מערכת SAP Business One
למידע נוסף לחץ כאן

MS CRM Dynamics באמיוס

Microsoft Dynamics CRM היא מערכת ניהול קשרי לקוחות, יעילה ופשוטה לשימוש, נגישה וזמינה מכל מקום באינטרנט והסלולר וניתנת להתאמה אינדיבידואלית לצרכי העסק, החל ממשתמש בודד ועד לארגונים גדולים. אמיוס ישראל היא שותפה של מיקרוסופט ומוסמכת ללוות אתכם בכל תהליכי יישום והטמעת מערכות Dynamics CRM, לאמיוס ניסיון רב ביישום פתרונות עבור מגוון צרכים אצל לקוחות ממגזרים שונים.
למידע נוסף לחץ כאן
 
  תפריט emuse
 
ראשי  צור קשר 
פרופיל עברית פרופיל אנגלית
פתרונות חדשות
אחד על אחד אנשים
דרושים
  אנשים
 
 
  נתונים כלליים
 
שנת הקמה 2002
עובדים 1-49
טלפון 03-6199929
פקס 03-6199930
כתובת
» הירקון 67, בני ברק
שותפה של
SAP Israel
    בחירת הגולשים
 
 
 
מנוע חיפוש   |   הייטק   |   דרושים   |   Goto-Mobile בניית אתרים לסלולר
 
RSS   |   תקנון   |   צור קשר
 
מחשוב ענן
ניהול קשרי לקוחות
אבטחת מידע
 
בינה עסקית
ניהול ידע
ניהול מסמכים
 
בנקאות ביטוח
תיירות מלונאות
אופנה טקסטיל
 
חינוך אקדמיה
קמעונאות
חקלאות
 
קידום אתרים
דרושים הייטק
 
Cloud Computing
Virtualization
Security
 
Storage
Network
ERP
 
CRM
BI
QA
 
KM
SaaS
SOA
 
BPM
BPO
DRP
 
Outsourcing
Semiconductor
Telecom
 
Mobile
Backup
DMS
 
ידעטק  |  ידע טק  |  ידע-טק


Navigation